Khaylia - Vadak őrzője

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Multi átlépő
Név:

Jelszó:

Időjárás
Beköszöntött a tél.
Az északabbra fekvő területeken, valamint a kontinens középső területeit is hó borítja. Kora reggel repkednek a mínuszok, ajánlott mindenkinek a meleg öltözék.
Friss postok
Paarthurnax Ar'tralmoon
Vas. Márc. 25, 2018 10:20 pm
írta: Paarthurnax Ar'tralmoon
Mocsár
Szomb. Márc. 24, 2018 12:12 am
írta: Cassiopeia Noir
Piac
Szer. Márc. 21, 2018 3:42 am
írta: Kressara Sheyal
Kereskedő
Szomb. Márc. 17, 2018 3:10 am
írta: Cassiopeia Noir
Liegrrys
Pént. Márc. 16, 2018 10:32 pm
írta: Admin
Mes'ard
Szomb. Feb. 03, 2018 6:43 pm
írta: Mes'ard
Kashir Rakkor
Szomb. Feb. 03, 2018 1:25 am
írta: Kashir Rakkor
Mocskos sikátor
Csüt. Feb. 01, 2018 5:12 am
írta: Admin
Szer. Jan. 24, 2018 11:50 pm
írta: Thessalia Shrezrein
Rabszolgapiac
Vas. Jan. 21, 2018 8:06 pm
írta: Tiberius Theunissen
Statisztika
Fajok
Vámpír
0 fő
3 fő
Vérfarkas
1 fő 1 fő
Ember 1 fő 1 fő
Félvér 0 fő 0 fő
Hibrid 2 fő 7 fő
Sárkány 1 fő
2 fő
Laochra 1 fő 2 fő
Hárpia 0 fő 0 fő
Összesen 6 fő 16 fő

Khaylia - Vadak őrzője
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

:: Karakterek :: Hass, Alkoss, Gyarapíts :: Elfogadott karakterek :: Emberek
TémanyitásTárgy: Re: Khaylia - Vadak őrzője Hétf. Dec. 11, 2017 12:32 am
Kedves Khaylia!

Köszöntelek az oldalon. Ezúton gratulálnék a csodás karakterlapodhoz. Semmi kivetni valót nem találtam rajta, csak dicsérni tudom. A kódok megfelelőek, sehol semmi elírás, elcsúszás, amiért kimondottan hálás vagyok.
A képzettségek is rendben vannak. Igazából nem tudok mibe belekötni, mert minden rendben van.

Jó játékot az oldalon!

by: CN
Admin
Admin
Felhasználó profiljának megtekintése
Hozzászólások száma : 228
IC reag : 73
Csatlakozás dátuma : 2017. Apr. 08.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Khaylia - Vadak őrzője Szer. Nov. 29, 2017 9:41 am

Khaylia Valentine

"Akár rivális ellen harcolsz, akár vadászol, nem a támadás dönt el mindent. Az is fontos, hogyan készíted elő."

Személyes adatok

Teljes név:
Khaylia Valentine
Kor:
24
Születési idő:
1993. május 21.
Születési hely:
Damarel, Valentine családi birtok

Khay
Ashley
Greene

Foglalkozás:
Vadász
Lakhely:
Damarel, Valentine családi birtok

Faj:
Ember
Rang:
Vadász
Csoport:
Nincs ilyen.

Átváltozás ideje:
---
Átváltozás helye:
---
Átváltoztató neve:
---

Képesség

Megérzés

Van valami bennem. Talán egy parányi csengettyű, mely megszólal, ha tisztátalan lény kerül a közelembe. Még nem tudom mikor és hogyan, de csilingel,
és vezet. Mintha átlátnék a szövedékek fátylán.

Család

Apa: Griffin Valentine; Anya:
Rose Valentine (halott); Nagynéni: Emilie Valentine (halott). Távoli unokatestvér,
akivel nem tartja a kapcsolatot, egyelőre.

Személyiség

Hogy milyen vagyok? Jó kérdés!
Hiszen magáról mindenki csak szépet és jót mond, nem? Ami a lényeg, hogy szeretem azt hinni magamról, hogy kellően határozott vagyok. Az ellenségekkel könyörtelen, a barátokhoz hűséges, az ismeretlenekkel kedves, de kissé bizalmatlan.
A családommal szeretetteljes, a szerelmemmel... nincs szerelmem egyelőre. Nem fér bele. Most még nem. Amúgy nyugodt természet vagyok, nincs miért rohannom. A gondok, a feladatok úgy is megvárnak. Nem kapkodok tehát, de ha váratlanul tör rám valami, bármi, hát kellő határozottsággal lépek fel. Emilie ezt tanította nekem: Legyek mindig határozott, mert a bizonytalankodás megöli a lehetőséget, ellopja a pillanatot,
melyben tehettem volna, és a halogatás a tett halála. Ehhez a tanításhoz igazodok.

Életrajz

Hogy mikor lettem vadász? Azt hiszem, mindig is az voltam, annak születtem. Azt hiszem az őseim őse már a nagy Maioresz háború idején is harcos, vadász volt. Na persze, ez mind csak családi legenda, vagy épp valamelyik nagyra vágyó ősöm kitalálmánya. Egy biztos, a távoli korokba nyúlik vissza az az elszántság, amellyel a vérívók nyomába szegődött nagyapám és apám is, meg apám húga. Összefoglalva, családunkat mindig is úgy tartották számon, mint a vadászok egyikét. Nagyapám helyét apám vette át, majd az ő halála után nagynéném következett a sorban. Ő készített fel engem is, hogy majd egykor átvehessem a helyét. Persze mindenki jobban örült volna, ha fiúnak születek, de hát így alakult. Ráadásul testvérem sincs. Azt mondják valami örökletesség, bár én azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen csak nem volt idő örököst gyártani.

Huszonnégy évvel ezelőtt egy napfényes napon, az alkonyat első órájában jöttem a világra, szüleim harmadik gyermekeként, de az elsőként, aki élve született, és életben is maradt. Sajnos ezt a tényt anyámmal már nem közölhették, mert születésemkor feladta földi életének véres megpróbáltatásait, és lelke megtért az Örök Istenekhez, hogy ezentúl őket szolgálja hűen egy másik világon, egy jobb világon. Apám elkeseredésében rám sem nézett, és ez tartott így még vagy tizenöt évig. Életem első tizenöt évét hát, Emilie nagynéném mellett töltöttem, aki cserébe megtanított mindenre, felkészített arra, hogy egyszer majd…
A születésnapokat soha nem szerettem, mert már egészen kisgyermekként is arra emlékeztettek, hogy anyám halott. Azonban a tizenötödik születésnapom emlékezetes volt. Ugyanis apám hazatért a családi birtokra. Na, nem magától, hanem hozták. Nyomorékon, félőrülten. Egy férfi kísérte, és mesélte el a történéseket:
„Egy falka nyomában jártunk. Már napok óta figyeltük őket. Tudtuk mikor kelnek útra, hogy újabb áldozatot szedjenek, sőt azt is jó érzékkel sejtettük, ki lesz a következő áldozatuk. Távoli tanya, valahol a falka és a vámpír terület határa mentén. Én nem is értem, miért költözik valaki ilyen veszélyes helyre.” Sóhajtott fel fejet csóválva, majd nagyot kortyolt a borából, és csak utána folytatta. „Szóval, sejtettük, hogy a falka ezt a tanyát akarja megtámadni, hiszen már napok óta környékezték. Az ott lakók szerencséje eddig is az volt, hogy még a falkán belül is állandó a marakodás. Végül bevettük magunkat a házba. Nehogy valami kő várat képzelj ám el Te lány! Közönséges gerendaház az, vézna cölöpkerítéssel. Négyen voltunk. Egy vadász, egy kísérő, valamint a gazda és annak fia. Te korodbeli. Vártunk. Lassan leszállt az éj. Oly sötét volt, hogy még az orrom hegyét sem láttam. Talán fertályórával múlhatott éjközép, amikor váratlanul felvonyított valaki az ablak alatt, és a következő pillanatban elszabadult a pokol. Legalább húszan lehettek, de mire betörtek a házba, addigra megfeleztük a létszámot. A fele kint fetrengett kínjában az udvaron, vagy éppen némán bámult üveges szemekkel a feljövő holdra. Bent a házban mérhetetlen mészárlás vette kezdetét. S bár derekasan harcoltunk, semmi esélyünk sem lett volna, ha nem történik valami furcsa. Akkor már a tanya gazdája, meg a felesége is, holtan hevertek a padlón. Hárman álltunk szemben nyolc farkassal, akik vérben forgó szemekkel acsarogtak ránk. A tárva maradt ajtó némileg világosabb négyszögében váratlanul egy hórihorgas alak tűnt fel. Egy vámpír volt.” Megint megszakította az elbeszélését, hogy aztán újabb kortyok után folytassa. „Hogy mit keresett ott, nem tudom, azt sem, hogy honnan került oda ilyen hirtelen, de egy biztos, életbe lépett az ősi mondás: Az ellenségem ellensége a barátom. Csakhogy itt most három fél állt egymással szemben. Két farkas azonnal a betoppanó felé vágódott, a maradék hat pedig nekünk ugrott. Kettő jutott mindegyikünkre. Sajnos a fiú hamar elveszett, bár nem halt meg, erről majd később. Apáddal négyet leterítettünk, és a vámpír is végzett eggyel. Ekkor már én is sebesülten feküdtem, alig bírtam mozdulni. Főleg azért, mert az egyik farkas épp rajtam lehelte ki a lelkét. A bal lábam eltörött, és mély karmolás nyomból szivárgott a vér a mellkasomon. Két farkas fordult újra a vámpír felé, aki kihátrált a házból, és míg egy újabb farkas életét kioltotta, és a másikat súlyosan megsebezte, addig ez utóbbi rajta is ejtett némi sérülést. Nem volt ez vészes, de ahhoz elég volt, hogy eltűnjön a helyszínről. Szerencsénkre legyen mondva, beleunhatott a harcba, vagy csak az életét mentette. Az utolsó farkas azonban apádra támadt, aki maga is több sebből vérzett már, és félelmetes birkózás kezdődött a szobában. A vége az lett, hogy apád megölte ugyan a farkast, de az félig leszaggatta az egyik lábát, felhasította a mellkasát. Két nappal később találtak ránk, már épp az életünk végén jártunk.”
Remegve hallgattam végig a történetet. Másnap a nagynéném útra készített engem is, magát is, és a kísérővel tartottunk. Emilie átvette apám helyét, hogy aztán két évvel ezelőtt én foglaljam el az övét.

Vadász vagyok. Hogy mikor lettem az? Azt hiszem, már annak születtem…

Apróságok

Házi kedvenc:
Van. Bár jóval több, mint egyszerű háziállat. Barát, lelki társ, életem megmentője. Ő Szilaj, a lovam. Fajtára nézve fríz csődör, tökéletesen betanított társ.
Személyes tárgy:
Két dolog van. Az egyik az apámtól örökölt ezüstveretes kézi számszeríj, a Farkasölő. A másik egy rövidkard, mely Emilie-é volt, markolatgombja egy smaragdot foglal magába. Pengéje karcsú, enyhén ívelt, és már több tucatnyi vámpírt fejezett le. Ő a Lidérc.
Személyes ismertető jegy:
Szilaj, Lidérc, Farkasölő.
Testékszer:
Nincs.
Hobbi:
Amire születtem.
Szexuális orientáció:
Hetero

Másik alak

---

Képzettség

Hogy miben vagyok jártas?
Hát nézd. Elég jól forgatom ezt a kardot, és stabilan találok célba a számszeríjjal is.
Nem mondom, van még mit tanulnom, de fejlődőképes vagyok. Persze, pusztakézzel is tudok ölni, ám az igazi mély harcművészettől messze állok még. Térképet is elég jól olvasok, de az ismert helyekhez nincs erre szükségem. Idegenbe meg úgy is vezetővel megyek. Talán a lovaglás az egyetlen, melyhez jobban értek kissé. Legalább is, ami Szilajt illeti, hiszen az ő hátán nőttem fel. Viszonylag könnyen teremtek kapcsolatokat, ez talán az ismeretlenekkel szembeni kedvességemnek és türelmemnek tudható be. Legalább is jobb szeretem ezt hinni, minthogy azért jutok be valahová, mert szép a pofim. Nem, nem, a gyógyításhoz nem értek, viszont könnyen állítok kisebb állatoknak csapdát. Elvégre, ha kikerülök a természetbe, nem feltétlenül áll módomban szekérnyi ételt magammal cipelni. Legalább a húst elő tudom teremteni magamnak.

Érdekességek

Szeretem a szépet. De kérlek,
ne mindjárt az ékszerekre gondolj! Persze, nőből vagyok én is, de egy csillogó rubinnál jobban elvarázsol egy bámulatos szépségű virágkehely, vagy éppen a fa ágán trillázó pacsirta éneke. Érted már? Nem a külsőség fontos. Lásd be, aki belül szép,
az kívül is az. Te figyelj! Nem tudsz valami jó árust? Könyvet szeretnék venni. Igen,
szeretek olvasni. Miért te nem? Na jó. Eleget kérdeztél már mára. Most megyek és megjáratom kicsit Szilajt!

User neve:
Lídia

User kora:
Egy nőtől nem illik megkérdezni.

Szerepjátékkal töltött idő:
12 év

Felhasználó profiljának megtekintése
Hozzászólások száma : 5
IC reag : 3
Csatlakozás dátuma : 2017. Nov. 29.
Vissza az elejére Go down
Khaylia - Vadak őrzője